Agenda
Boekingen
René ging in 2019 met podiumpensioen maar is sinds kort af en toe terug op een podium te zien. Hieronder kun je ontdekken waar en wanneer.
2023
-
di13jun2023
Sprekende Ezels Gent (seizoensfinale)
20:30 Book café Le Bal Infernal, Kammestraat 6, Gent / Gratis
De laatste editie van dit seizoen, met een ongelooflijke line-up tot gevolg...- Woorden, klanken, beelden en ander ongein door Hanna De Grave Loyson, Mr. Autumn, Pauline Van der Sypt aka i.m.polite en Alexandra Van Laeken, vakkundig aan elkaar getekend door Maarten Vanhoucke.
- Zelf je op het podium wagen? U heeft ditmaal 129 seconden de tijd!
- Speciaal voor deze editie komen de andere stalmeesters uit alle hoeken van het land naar Le Bal Infernal afgezakt. Nog méér gekscherende klanken en ander ongein door Stijn Vranken, Pieter Staes, Jan Ducheyne, Simon Alice René en Hanna Desmet. (Respectievelijk afkomstig uit: Antwerpen, Mechelen, Brussel, Hasselt, en Negenduust!)
(Met op het open podium de grote terugkeer uit podiumpensioen van René van Densen ! Maar dat weet de organisatie nu nog niet. -
zo02jul2023
GEANNULEERD: VVZ #16 Kortrijk
15:00 DIT EVENT IS GEANNULEERD EN GAAT DOOR IN SEPTEMBER
Locatie: Joanna's place AKA het Begijnhof te Kortrijk, het grasveld achter het museum.Net voor we in zomerstop gaan willen we met VVZ nog een toppertje smijten.
Artiesten:
- René van Densen: Deze dichter, prozaschrijver en blogger was in het verleden nog eens nachtburgemeester in Tilburg. Oorspronkelijk komt hij uit Nederland maar woont inmiddels in Gent. Daar organiseerde hij vijf jaar lang Droef, een cultuurpodium voor pessimisme. In zijn huidige rol is hij een tijdreiziger verloren in de moderne tijd. Een sergeant, die niet begrijpt dat we middenin een oorlogssituatie zitten die u niet ziet. En die deserteert van het moderne leven. Hij is onlangs na zes jaar uit podiumpensioen teruggekeerd.
- BEKVEGTER: ‘Ik slam niet om mijn naam op affiches te zien prijken, ik slam om mensen iets te vertellen. Over vergeten geschiedenis en onbezongen helden. Over ergernis en tristesse. Ik voer de luisteraar militante teksten op een bedje van woordspelingen en metaforen. En blijkbaar gaan ook de zogenaamde “moeilijke thema’s” er op die manier in als zoete broodjes.’
- + 1TBC
Daarnaast is er nog onze ‼ Open Mic ‼ In openlucht. Met open armen. Open en uit.
-
di18jul2023
Poëzie @ Assels Gent
19:00 Meer info volgt (locatie: secretariaat op Halfweg 1)Host: Loeke Vanhoutteghem
-
wo13sep2023
Open Mic: Spoken Word @ BROEI
19:30 In het verlengde van de workshops rond schrijven en voordragen, organiseert Krommenaas 2 open mic avonden op het podium van Broei. Je kan je inschrijven voor de open mic op de workshops maar evengoed op de avond zelf. Dit evenement is voor iedereen toegankelijk en ideaal om een (eerste) podiumervaring op te doen en je teksten met anderen te delen. Alle talen zijn welkom. We willen een veilige, open en gezellige sfeer creëren met respect voor ieders werk. Vrijheid van meningsuiting vinden we belangrijk maar we tolereren geen bekrompen -ismes. De workshops en open mic avonden worden begeleid en gehost door Briek Van Gaever. -
zo24sep2023
VVZ #16 Kortrijk
15:00 Veel Vijven & Zessen - Reizend Woordpodium in Kortrijk!
24/09: Begijnhof (Joanna's place AKA het Begijnhof, het grasveld achter het museum).
Woordkunstenaars + Open Podium.

Met o.a.- Lajauneschreibmaschine
- René van Densen
- Emmanuelle Gernay
- Marie-Elise Follebout
Wie ook graag eens het podium wil bestijgen en hun ding doen; meer dan welkom!
-
vr13okt2023
Voorleesbühne Gent: Vrijdag Visdag
20:00 Theater Tinnenpot / Tinnenpotstraat 21 / 9000 / Gent / Inkom 8 euro, Uitpas-kansentarief 1 euro / deuren open 19u30
- Schrijvers/voorlezers: Pierrette COffrée, Tim Foncke, René van Densen en Udo Meiresonne
- Muzikale gast is Gerard Herman
- Samenstelling/regie en presentatie: Anna Vercammen
Eén gedachte over “Agenda”
Reacties zijn gesloten.

Ik wil alleen getroost worden door een verdrietig meisje, hoe dikwijls moet ik dat nog zeggen als ik niet vergeetachtig ben !!!